Vogelexcursie Zevenhuizerplas

Vogel-wandeling Zevenhuizerplas
za 3 mei om 08:30 tot ca 10:30 uur
Middelweg Parkeerplaats tussen nr. 3 en nr. 4 in Zevenhuizen
We gaan onder de deskundige leiding van Wim van der Kooij de Zevenhuizerplas bezoeken, Een gebied rijk aan vele vogels, zowel vogels die in- of rond het water leven als verschillende soorten zangvogels in het riet én in de bomen/struiken.
Wil je met de fiets? Dan kun je ervoor kiezen om met Wim mee te fietsen. Op de terugweg, door de Eendragtspolder kronkelend, heeft hij nog een paar interessante vogelspot plekjes in de aanbieding. In dat geval verzamelen we op het P-terrein van de Ontmoetingskerk (Klapwijkseweg 91 Pijnacker) vanaf 07:30 uur.
Graag vooraf aanmelden op: activiteiten@nmpijnacker.nl. Geef bij aanmelding ook even aan of je met Wim meefietst.
Alleen als door omstandigheden de excursie NIET doorgaat zullen we dat vrijdagavond 2 mei bekend maken op de NMP-App onder de groep Excursies.